صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


آموزش گیتار جلسه ۱۰

آموزش گیتار جلسه دهم

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. نکته ای مهم درباره آکوردها
 3. راهنمای کامل آکوردهای گیتار
 4. تمرین آکورد G (سل ماژور باره)
 5. تمرین آکورد Am (لا مینور باره)
 6. تمرین آکورد F (فا ماژور باره)
 7. تمرین تعویض آکوردهای Am و G باره
 8. تمرین نوازندگی و خوانندگی با آکوردهای Am باره و G باره و F باره
 9. تمرین تقویتی آکورد نیم باره

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه دهم (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

می دونم که بعضی از شما (میشه گفت تمامی هنرجویان) در جلسه هشتم با وجود آکورد A باره جلسۀ نسبتاً دشواری را پشت سر گذاشته اید و شاید هنوز هم موفق به خوب نواختن این آکورد نشده باشید ولی به شما قول می دهم که با توجه به تمرینات و آموخته های این جلسه و به مرور زمان تمامی این مشکلات رفع خواهد شد. اما لطفا، حتما، خیلی خوب تمرین کنید و پشتکار داشته باشید.

دوستان در اینجا می خوام یک نکته خیلی مهم رو بهتون بگم و می دونم که خودتون هم می دونید. شما که از ابتدا شروع به یادگیری گیتار کردید، آیا تمرینات انگشت گذاری برای شما سخت نبود؟ آیا الان که به اینجا رسیده اید همان تمرین ها برای شما ساده تر نشده؟

می خواستم بدونید که در این مرحله از آموزش، آکوردهای باره هم حکم همان تمرینات اولیه را دارند، فقط چون تازه با آن ها آشنا شده اید به نظرتان دشوار می رسند، اما اگر با حوصله و تمرین، این مرحله رو هم بگذرونید، از اون به بعد شاهد پیشرفت های بیشتر و اتفاق های خوب در زمینه گیتار نوازی خواهید شد که بسیار با ارزش هستند. بنده اینو درک می کنم که گاهی اوقات حس ناامیدی در هنرجویان به وجود میاد، چون که روزی خودمم هنرجوی مبتدی گیتار بودم. اما می خوام بهتون بگم که امیدتون رو از دست ندید و با پشتکار زیاد، پیروز این میدان شما باشید.

 

آموزش گیتار جلسه دهم (پایان ترم اول)

 

نکته ای مهم درباره آکوردها

هنرجویان گرامی، هر یک از آکوردها محل ثابتی بر روی گیتار دارند اما تعداد آن ها فقط یک عدد نیست. برای مثال شما تا به حال با ۱ آکورد Am آشنا شده اید اما در گیتار تعداد ۷۷ آکورد Am وجود دارد.

بنده در جلساتی که در پیش رو داریم تمامی محل های آکوردها بر روی گیتار را به شما معرفی خواهم کرد اما نیاز نیست همه آکوردها را یاد بگیریم. سه محل از هر آکورد را یاد بگیریم کافی است. همچنین از همه آکوردهای مهم گیتار (آکوردهایی که نیاز است یادشان بگیریم) عکس می گیرم و در اختیار شما قرار می دهم.

 

راهنمای کامل آکوردهای گیتار

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه دهم

 

 • این قسمت دارای ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۷۹ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۴۰۰۰ تومان، برای شما نمایش داده می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک ویدیوها، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، ویدیوها به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه دهم را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

به شما هنرجویان عزیز تبریک میگم که به این مرحله از یادگیری گیتار رسیده اید. این جلسه پایان ترم اول آموزش گیتار سبک پاپ بود. بعضی از هنرجویان از همین مرحله بخاطر آکوردهای باره ناامید می شوند و دیگر جلسات را ادامه نمی دهند اما مطمئنم هنرجویان بنده تا زمانی که به پیروزی در این راه نرسند دست از کار نخواهند کشید 

تا جلسه آینده بدرود 

⇐ صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس