برو به صفحه اصلی تاروس »

تماس با ما

تماس با ما

 

در این صفحه اطلاعات تماس با ادمین سایت  تاروس  را مشاهده می فرمایید که با توجه به آموخته ها و تجربه هایمان بهترین راهنمای شما در زمینه گیتار و خوانندگی هستیم.

همچنین شما می توانید هرگونه انتقاد یا پیشنهادی را برای ما ارسال کنید و مطمئنا به تمامی پیغام های شما عزیزان توجه ویژه خواهد شد.

 

تماس با ما

 

توجه: در حالت معمول لطفا از طریق ایمیل پیغام های خود را ارسال نمایید. متشکرم

 


اطلاعات تماس با ما | پشتیبانی سایت تاروس 〈نادر محمدی〉

ایمیل: taroospage@gmail.com

(پاسخ به پیغام هایی که از طریق ایمیل ارسال می شود در الویت است)

اس‌ام‌اس و موبایل: ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵


 

مدت زمان پاسخ به سوالات و پیغام ها

پشتیبانی تاروس در طول ۲۴ ساعت تقریبا دائما در حال پاسخگویی به کاربران و مخاطبان خود است. زمانی که شما سوال یا پیغامی را ارسال می کنید، معمولا کمتر از ۲۴ ساعت طول می کشد تا پاسخ برای شما ارسال شود. اما گاهی اوقات تعداد سوالات و پیغام ها بسیار زیاد است و پاسخ به بعضی از درخواست ها زمانبر است و ممکن است پاسخ به سوال و یا پیغام هایی که جدید ارسال می شود ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزارم.

 

تاروس

 

حمایت لینکی از سایت تاروس

دوستانِ گرانقدر اگر  سایت تاروس  را سایتی مفید می دانید، با هدف حمایت از این سایت، آن را در سایت، وبلاگ، کانال تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و یا دیگر شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و یا به دوستانتان معرفی کنید  حمایت های شما قطعا موجب دلگرمی ما و ساختن تاروسی با بالاترین کیفیت (در زمینه موضوعات خودش) برای شما خواهد شد و قدردان محبت های شما هستیم 

 

  • عنوان » آموزش گیتار و خوانندگی
  • آدرس » www.taroos.com
  • توضیحات » هرچه دلتان خواست 🙂

 


همچنین با تاروس در اینستاگرام همراه باشید

Instagram: taroospage


 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس، کاربردی ترین مرکز آموزش گیتار و خوانندگی در جهان ♥