صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


تماس با پشتیبانی تاروس

 تماس با پشتیبانی تاروس (نادر محمدی)

 

تماس با پشتیبانی تاروس (نادر محمدی)

 

شماره تلگرام » ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵

 

شماره تماس و SMS (برای مواقع اضطراری) » ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵

 

Telegram User: @www_taroos_com

 

Instagram User: @nadermohammadi.t

 

Email Addres: info.taroos@gmail.com

 

 اطلاع از آپدیت تمرینات آموزش گیتار

در کانال تلگرام آموزش گیتار تاروس به آدرس زیر از بروزرسانی تمرینات آموزش گیتار مطلع می شوید. آپدیت جدید جلسات، برای هنرجویانی که قبلا جلسات را تهیه کرده اند، به رایگان ارسال می شود.

 Telegram Channel: @taroos_com

 

 مدت زمان پاسخ به سوالات و پیغام ها

پشتیبانی تاروس در طول ۲۴ ساعت تقریبا دائما در حال پاسخگویی به کاربران است. زمانی که شما سوال یا پیغامی را ارسال می کنید، معمولا کمتر از ۲۴ ساعت طول می کشد تا پاسخ برای شما ارسال شود. اما گاهی اوقات تعداد سوالات و پیغام ها بسیار زیاد است و پاسخ به بعضی از درخواست ها زمانبر است و ممکن است پاسخ به سوال و یا پیغام هایی که جدید ارسال می شود ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزارم.

 

 تماس مستقیم

در صورتی که از طریق تلگرام و یا اینستاگرام و یا ایمیل و یا sms سوال یا پیغامی ارسال کردید و بعد از ۷۲ ساعت پاسخی برای شما ارسال نشد، لطفا از طریق تلفن همراه به شماره ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵ برای دریافت راهنمایی در زمینه آنچه که به گیتار مربوط است، بصورت مستقیم می توانید با بنده (نادر محمدی) در تماس باشید.

 

 پیگیری تراکنش های مالی

در صورتی که سوال شما در خصوص پیگیری تراکنش های مالی است، لطفا آدرس ایمیل و شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی که توسط آن خرید انجام داده اید را از طریق تلگرام ارسال کنید، بررسی می شود و پاسخ برای شما ارسال می شود.

 

 ارسال ویدیو

در صورتی که تمایل دارید اجراهای ویدیویی شما با نام خودتان در شبکه های اجتماعی تاروس منتشر گردد، لطفا ویدیوها و درخواست خود را از طریق تلگرام ارسال کنید.

 

در حالت معمول لطفا از طریق تلگرام پیغام های خود را ارسال نمایید. متشکرم

 

 تماس با پشتیبانی تاروس

 مشاهده تمامی جلسات آموزش گیتار

 حمایت از تاروس