صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


رفع اشکال تمرینات هنرجویان

رفع اشکال تمرینات هنرجویان گیتار

 

نویسنده: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی  مشاهده اطلاعات تماس

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. راه ارتباطی
  3. رفع اشکال
  4. ارسال ویدیو
  5. تلگرام پشتیبانی
  6. مدت زمان پاسخ به سوالات

 

مقدمه

در راه یادگیری گیتار معمولا پیش می آید که هنرجویان سوالات یا مشکلاتی داشته باشند و بخواهند از فردی که در این زمینه تخصص دارد مشاوره یا راهنمایی بگیرند. در اینجا برای همین منظور آماده ی خدمت رسانی به هنرآموزان گرانقدر هستیم.

 

رفع اشکال تمرینات هنرجویان گیتار

 

راه ارتباطی

یکی از راه های ارتباطی که معمولا در دسترس همه است، ارتباط از طریق تلگرام است. بنابراین ما هم تلگرام را راه ارتباطی اصلی برای پشتیبانی انتخاب کردیم. نسخه اصلی تلگرام متاسفانه فیلتر است اما نسخه هایی از تلگرام مانند تلگرام طلایی و یا تلگرام x در اینترنت موجود هستند که فیلتر نیستند و می توانیم از آن ها استفاده کنیم. همچنین امروزه اپلیکیشن های رایگان زیادی در خصوص عبور از فیلتر در اینترنت وجود دارد که به رایگان می توان از آن ها استفاده کرد.

 

رفع اشکال

هنرجویان گرامی برای رفع اشکال در زمینه یادگیری گیتار می توانند سوالات و مشکلات خود را برای ما ارسال کنند. تفاوتی نمی کند که هنرآموزِ سایت تاروس باشید و یا هنرجوی آموزشگاهی دیگر. در هر صورت راهنمای شما در مسیر یادگیری هنر نوازندگی گیتار هستیم.

 

ارسال ویدیو

همچنین برای رفع اشکال، امکان ارسال ویدیو از طرف هنرجویان وجود دارد. هنرجویان عزیز، شما می توانید از تمرینات خودتان ویدیو ضبط کرده و از طریق تلگرام برای ما ارسال کنید. پس از بررسی ویدیوها، سعی می شود بهترین راهنمایی برای شما ارسال شود.

 

تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام » ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵

Telegram User: @taroos_support

 


شاید علاقه داشته باشید ⇐ مجموعه آموزش خوانندگی با پشتیبانی تاروس


 

مدت زمان پاسخ به سوالات

هنرآموزان گرانقدر گیتار ، زمانی که شما سوالی را برای ما ارسال می کنید، معمولا کمتر از ۲۴ ساعت طول می کشد تا پاسخ برای شما ارسال شود. اما گاهی اوقات تعداد سوالات و پیغام ها بسیار زیاد است و ممکن است پاسخ به سوال و یا پیغام هایی که جدید ارسال می شود ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزارم.

 


⇐ لینک ورود به جلسه اول

⇐ لینک مشاهده و دریافت جلسات بصورت تکی

⇐ لینک مشاهده و دریافت جلسات بصورت یکجا


 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس