برو به صفحه اصلی تاروس »

شروع جلسات آموزش گیتار و خوانندگی

آموزش گیتار و خوانندگی (استارت)

 

نویسنده: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. آدرس جلسات آموزش گیتار و خوانندگی
  3. تعداد جلسات
  4. اطلاعات بیشتر

 

مقدمه

سلام دوستان عزیزم. نادر محمدی هستم، مدرس گیتار و خوانندگی و ادمین سایت  تاروس 

همانطور که برخی از شما هنرجویان گیتار و خوانندگی سایت قبلی ما به آدرس 〈www.myfullweb.com〉 اطلاع دارید، این سایت به دلیل یکسری مشکلات برای همیشه از دسترس ما خارج شد.

در آدرسی که اکنون در آن هستید 〈www.taroos.com〉 از حدود دو ماه پیش اطلاعیه ای داده بودیم که “به زودی در این مکان جلسات آموزشی گیتار و خوانندگی بصورت تصویری ارائه می گردد” . هم اکنون کلاس ها شروع شد.

 

آموزش گیتار و خوانندگی

 

آدرس جلسات آموزش گیتار و خوانندگی

به دلیل آماده نبودن قالب سایت تاروس، قرار بر این بود که در مهر یا آبان ماه سال ۱۳۹۴ این سایت راه اندازی گردد، اما تصمیم گرفتیم تا آماده شدن قالب اصلی، فعلا این سایت را با یک قالب معمولی 〈که هم اکنون مشاهده می فرمایید〉 راه اندازی و فعالیت را شروع کنیم. بنابراین از این پس از  صفحه اصلی سایت تاروس  جلسات آموزش گیتار و خوانندگی با پشتیبانی بنده را مشاهده و دریافت کنید.

 

تعداد جلسات

در حال حاضر بیشتر از ۶۰ جلسه آموزش گیتار را آماده کرده ایم که شامل آموزش گیتار سبک پاپ و آموزش نت خوانی گیتار می باشند. اما مطمئنم جلسات آموزش گیتار و خوانندگی سایت تاروس بیشتر از این تعداد جلسه ادامه خواهند داشت. در طول جلسات آموزشی و حتی بعد از اتمام جلسات، در کنار شما و راهنمای شما هستم.

 


پیشنهادی ⇐ راهنمای کامل خرید گیتار


 

اطلاعات بیشتر

لازم به ذکر است که تمامی جلسات آموزش گیتار و خوانندگی سایت تاروس دارای  پشتیبانی  و بدون نیاز به ثبت نام می باشند و شما عزیزان می توانید سوالات و مشکلات خود را جهت رفع اشکال برای ما ارسال نمایید. برای مشاهده اطلاعات و توضیحات بیشتر و نحوه کار، با  تاروس  همراه باشید.

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس