صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


شروع جلسات آموزش گیتار

بنام خدا

 

عنوان­: آموزش گیتار

نویسنده: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: اطلاعات تماس

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. آدرس جلسات آموزش گیتار
  3. تعداد جلسات
  4. اطلاعات بیشتر

 

مقدمه

سلام دوستان عزیزم خیلی مخلصم. نادر محمدی هستم، مدرس گیتار و مدیر سایت تاروس.

همانطور که برخی از شما هنرجویان گیتار و خوانندگی سایت قبلی ما به آدرس 〈www.myfullweb.com〉 اطلاع دارید، این سایت به دلیل یکسری مشکلات برای همیشه از دسترس ما خارج شد.

در آدرسی که اکنون در آن هستید 〈www.taroos.com〉 از حدود دو ماه پیش اطلاعیه ای داده بودیم که “به زودی در این مکان جلسات آموزشی گیتار و خوانندگی بصورت تصویری ارائه می گردد” . هم اکنون کلاس ها شروع شد.

 

شروع جلسات آموزش گیتار

 

آدرس جلسات آموزش گیتار

به دلیل آماده نبودن قالب سایت تاروس، قرار بر این بود که در مهر یا آبان ماه سال ۱۳۹۴ این سایت راه اندازی گردد، اما تصمیم گرفتیم تا آماده شدن قالب اصلی، فعلا این سایت را با یک قالب معمولی 〈که هم اکنون مشاهده می فرمایید〉 راه اندازی و فعالیت را شروع کنیم. بنابراین از این پس از صفحه اصلی سایت می توانید جلسات آموزش گیتار و خوانندگی با پشتیبانی بنده را مشاهده و دریافت کنید.

 

تعداد جلسات

در حال حاضر بیشتر از ۶۰ جلسه آموزش گیتار را آماده کرده ایم که شامل آموزش گیتار سبک پاپ و آموزش نت خوانی گیتار می باشند. اما مطمئنم جلسات آموزش گیتار سایت تاروس بیشتر از این تعداد جلسه ادامه خواهند داشت. در طول جلسات آموزشی و حتی بعد از اتمام جلسات، در کنار شما و راهنمای شما هستم.

 

اطلاعات بیشتر

لازم به ذکر است که تمامی جلسات آموزش گیتار سایت تاروس بدون نیاز به ثبت نام می باشند. همچنین می توانید سوالات و مشکلات خود را جهت رفع اشکال برای ما ارسال نمایید.

برای مشاهده اطلاعات و توضیحات بیشتر و نحوه کار، با تاروس همراه باشید.

 

پشتیبانی تاروس: اطلاعات تماس

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس