برو به صفحه اصلی تاروس »

کلاس نیمه رایگان گیتار

کلاس نیمه رایگان گیتار

 

نویسنده: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. درباره کلاس نیمه رایگان گیتار سایت تاروس
  3. پشتیبانی بصورت آنلاین و آفلاین از طریق تلگرام
  4. لینک های دریافت جلسات آموزش گیتار

 

مقدمه

برای یادگیری گیتار از طریق آموزش های تاروس، نیاز نیست هیچگونه اطلاعات قبلی از گیتار داشته باشید و نیاز به شرکت در کلاس های حضوری آموزش گیتار نخواهید داشت. حتی اگر تا به حال دست به گیتار نزده باشید، توسط تمرینات آموزشی ما، یک نوازندۀ خوبِ گیتار خواهید شد.

از جلسه اول شروع کنید، به اندازه کافی تمرین کنید و ادامه دهید. هر قسمت اگر سوال یا مشکلی داشتید، برای دریافت راهنمایی لطفا با  پشتیبانی  تماس بگیرید.

 


پیشنهادی ⇐ مجموعه آموزش خوانندگی با پشتیبانی تاروس


 

کلاس نیمه رایگان گیتار

 

درباره کلاس نیمه رایگان گیتار سایت تاروس

کلاس های آموزش گیتار تاروس بصورت غیرحضوری (ویدیو + PDF آموزشی) برگزار می شود. مجموعه کامل آموزش گیتار سبک پاپ دارای ۴۰ جلسه مفید می باشد.

شما هنرجوی گرامی که تصمیم به یادگیری گیتار دارید و برای این کار وقت و انرژی می گذارید، از شما خواهشمندم که با دقتِ بسیار بالایی جلسات را مطالعه کنید و تمرینات را بسیار خوب انجام دهید تا به هدف خود برسید و بنده هم از پیشرفت شما بسیار خوشحال خواهم شد. بنابراین حتی از روی یک کلمه از متنِ توضیحات جلسات نیز به سادگی عبور نکنید و سعی کنید با عشق و علاقه فراوان کار را دنبال کنید.

شاید افرادی در جمع هنرجویان این سایت باشند که اطلاعات قبلی از نوازندگی گیتار داشته باشند و این ساز را تا مراحلی پیش برده باشند، اما در اینجا فرض می کنیم که همگی آموزش گیتار را از صفر شروع کرده اند. بنابراین سعی کنید برای هر جلسه یک هفته وقت بگذارید و روزی حدود دو ساعت را به تمرین گیتار اختصاص دهید.

 


⇐ لینک ورود به جلسه اول

⇐ لینک مشاهده و دریافت جلسات بصورت تکی

⇐ لینک مشاهده و دریافت جلسات بصورت یکجا


 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس