صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


گیتار زدن حین جراحی

گیتار زدن حین جراحی مغز باز در اتاق عمل بیمارستان (فیلم + عکس)

 مشاهده تمامی جلسات آموزش گیتار

 

 مقدمه

تصاویر و ویدیو جالب و دیدنی از یک عمل جراحی مغز را مشاهده می کنید! که در حین این جراحی بیمار مشغول گیتار زدن بود!

 

 گیتار زدن بیمار در حین جراحی !

عمل مغز باز به عملی بسیار سخت و طاقت فرسا گفته می شود که در این عمل بخشی از جمجمه با عمل جراحی توسط پزشکان متخصص باز شده تا تومور یا لخته خون موجود برداشته می شود و سپس با استفاده از روش های پزشکی، جمجمه برداشته شده در جایش قرار می گیرد. این نوع عمل جراحی دارای فواید و خطرات متفاوتی است که طبق معمول قبل از عمل توسط جراح به بیمار گفته می شود.

با این وجود این عمل بسیار حساس است و بیمار کاملا بی هوش می شود. اما برخی از بیماران به دستور پزشک بصورت کامل بی هوش نمی شوند! و می توانند در حین عمل حرف بزنند و از وضعیت جسمانی خود اطلاع دهند.

 

مرد جوان در حین نواختن گیتار در اتاق عمل

گیتار زدن حین جراحی

 

 گیتارنوازی مریض هنگام عمل جراحی مغز !

اخیرا ویدیویی عجیب از یک جوان در آفریقای جنوبی هنگامی که در حال عمل جراحی مغز باز بود در صفحات مجازی منتشر شد که توانست به شدت شوکه کننده باشد و با واکنش های متفاوتی روبرو شود.

مرد جوان نوازنده ای از آفریقای جنوبی که هنوز نام وی مشخص نیست، هنگامی که در طی عمل جراحی مغز باز برای برداشتن تومور مغزی در بیمارستان ” Inkosi Albert Luthuli Central ” واقع در آفریقای جنوبی بود، بصورت شگفت انگیز و نادری شروع به گیتار زدن نمود که ویدیوی آن توسط یکی از افراد موجود در اتاق عمل ضبط و در صفحات مجازی منتشر شد.

با این وجود این ویدیو ثابت کرد که مغز قادر به فعالیت حتی در حین بدترین شرایط می باشد و قدرت مغز تنها چند خط نوشته نمی شود، بلکه قدرتی نا محدود را داراست. اما چنین کاری برای اولین بار نیست که اتفاق میوفتد. در سال ۲۰۱۵ میلادی، آقای ” کارلوس آگویلرا ” یک موسیقیدان اسپانیایی نیز در اتاق عمل شروع به نواختن گیتار نمود.

 

آقای ” کارلوس آگویلرا ” موسیقیدان اسپانیایی در حین نواختن گیتار در اتاق عمل

گیتار زدن در اتاق عمل

 

ویدیو گیتار زدن بیمار در حین جراحی مغز

 مدت زمان مشاهده این ویدیو ۱ دقیقه و ۲۶ ثانیه می باشد

لینک دانلود این ویدیو

 

 گیتار زدن حین جراحی

 منبع » نمناک

 طراحی » تاروس

 حمایت از تاروس