جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۱۵

آموزش گیتار جلسه پانزدهم

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست آموزش گیتار جلسه پانزدهم

 1. مقدمه
 2. تمرین ریتم ۴/۴ رومبا کلاسیک
 3. تمرین تعویض آکوردهای C سردسته و G باره همراه با ریتم
 4. تمرین نوازندگی و خوانندگی با ریتم ۴/۴ رومبا کلاسیک

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه پانزدهم (PDF)

 • اگر مشکلی در دانلود یا اجرای فایل های آموزشی داشتید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. سپاس

 

مقدمه

اگر بگویم ریتم ۴/۴ رومبا کلاسیک پرکاربردترین ریتم ۴/۴ گیتار است دروغ نگفته ام! چون که اگر به اجرای این ریتم مسلط شویم و بتوانیم بجای برخی از ضربات این ریتم سکوت یا تکنیک های دیگر اضافه کنیم، می توانیم تمامی آهنگ های ۴/۴ را توسط آن به اجرا درآوریم. (در جلساتی که در پیش رو داریم انواع حالت های این ریتمِ با ارزش را با هم کار می کنیم)

 

آموزش گیتار جلسه پانزدهم

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه پانزدهم

 

 • این قسمت دارای ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۳۲ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۳ ویدیو و ۱ فایل PDF آموزشی این جلسه بعد از پرداخت مبلغ ۸۰۰۰ تومان، برای شما نمایش داده می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد که در موبایل یا لپتاپ خود می توانید ذخیره و استفاده کنید.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

مشاهده نماد اعتماد پرداخت سایت تاروس

 

توجه: اگر هنگام اتصال به درگاه پرداخت، صفحه بالا نیامد و با پیغام «درخواستِ ارسال شده منقضی گردیده است» رو به رو شدید، صفحه را رفرش دهید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه پانزدهم را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ هنرآموزانِ گرامی، همانطور که می دانید، هر زمان که به ریتم جدیدی می رسیم، نیاز به تمرین در روزها و هفته ها و شاید ماه ها دارد تا اینکه ریتم بخوبی در دست ما جا بیوفتد و به اجرای آن تسلط یابیم. بنابراین هر زمان که به ریتم جدیدی می رسید، فکر نکنید که آن ریتم سخت است، بلکه اینطور فکر کنید وقتی که انگشت های ما با یکسری حرکات آشنایی ندارند، پس طبیعی است که در اوایل نتوانند بخوبی آن حرکات را انجام دهند و اگر خوب تمرین کنید، امکان ندارد نتوانید از پس اجرای آن ریتم یا ریتم ها برآیید 

تا جلسه آینده بدرود

 


مشاهده تمامی جلسات آموزش گیتار


 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

حمایت لینکی از سایت تاروس