جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۱۸

آموزش گیتار جلسه هجدهم

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. راهنمای کامل آکوردهای گیتار
 3. تمرین ریتم ۴/۴ راک
 4. تمرین تعویض آکوردهای F و D7m با ریتم ۴/۴ راک
 5. تمرین نوازندگی و خوانندگی با ریتم ۴/۴ راک

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه هجدهم (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

این جلسه آموزش نمونه ای پیشرفته تر از ریتم های راک را داریم و همانطور که می دانید، اجرای آهنگ هایی که با ریتم های راک انجام می شود، بسیار پر هیجان و با نشاط می باشند. خیلی خوب تمرین کنید و در جمع دوستانتان اجرا کنید و لذت ببرید.

 

راهنمای کامل آکوردهای گیتار

دوستان همانطور که می دانید، آکوردها، از مهم ترین تکنیک ها در نوازندگی گیتار هستند. برای همین در این لینک مطلبی با عنوان «راهنمای کامل آکوردهای گیتار» نوشته ام که با مطالعه و عمل به نکات، پیشرفت بیشتر و سریع تری در خصوص آکوردها خواهید داشت.

 

آموزش گیتار جلسه هجدهم

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه هجدهم

 

 • این قسمت دارای ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۹۷ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه هجدهم را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ خب دوستان کم کم داریم به پایان ترم دوم آموزش گیتار سبک پاپ نزدیک می شویم. جلسه بعدی جدا از تمرینات اصلی، یک سری تمرینات کمکی با هدف تقویت انگشت ها برای تعویض و اجرای بهتر آکوردها داریم که به رایگان تقدیمتان می گردد. از همینجا خدمتتون میگم که خیلی زیاد تمرین کنید چون واقعا پیشرفتِ تک تک شما هنرجویان گرانقدر آرزوی بنده است. همانطور که تا اینجا تجربه کردید، یادگیری گیتار به تمرین زیادی نیاز دارد اما ارزشش را دارد 

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس