جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۱۹

آموزش گیتار جلسه نوزدهم

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. افزایش سرعت و تسلط در آکوردها (تعداد ۵۴ تمرین رایگان)
 3. تمرین ریتم ۶/۸ دو میوت (Two Mute)
 4. تمرین ریتم ۶/۸ تک میوت
 5. تمرین تکنیک میوت کردن با دست چپ
 6. تمرین نوازندگی و خوانندگی آهنگی معروف از ناصر عبداللهی (قسمت اول)
 7. تمرین نوازندگی و خوانندگی آهنگی معروف از ناصر عبداللهی (قسمت دوم)
 8. تمرین نوازندگی و خوانندگی آهنگی معروف از ناصر عبداللهی (قسمت سوم)

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه نوزدهم (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

در جلسات اولیه گفتیم که قرار نیست هرچه رو به جلو میرویم، تمرینات سخت تر شوند. حتی در برخی از جلسات آینده آموزش ریتم هایی را خواهیم داشت که اجرای آن ها برای شما ساده تر از اجرای ریتم های چند جلسه قبلی است. چون که تا کنون انگشت های شما بر اثر تمرین، به مرحله ای رسیده اند که آمادگی اجرای برخی از تکنیک هایی که تا به حال کار نکرده اند را نیز دارا می باشند. اما اینطور هم نیست که هرچه رو به جلو میرویم کار آسان تر شود! نوعی تعادل و رابطه در میان تمرینات و جلسات برقرار است که طراحی مهندسی خود را دارد.

 

افزایش سرعت و تسلط در آکوردها

در اینجا تعداد ۵۴ ویدیو آموزشی که ۵۴ تمرین برای تقویت انگشت ها جهت تعویض آکوردها می باشند، به رایگان تقدیم حضورتان می گردد.

دوستانِ عزیزم، بنده می دانم که شما به محض دیدنِ این ویدیوها، از همان ابتدا بهتر از استاد، تمرینات را اجرا می کنید. اما برای اینکه در کارتان پیشرفتِ بیشتری داشته باشید، خواهش می کنم ساده از این تمرینات نگذرید و بسیار زیاد تکرارشان کنید.

در راه یادگیری گیتار، با عشق و علاقه تمرین کردن بسیار اهمیت دارد. برای اینگونه تمرینات که اکنون دریافت خواهید کرد بایستی ارزش بسیار زیادی قائل شوید و بسیار زیاد تکرارشان کنید و کاملا اعتماد کنید که انجام آن ها برای پیشرفت انگشت های شما بسیار اثرگذار خواهد بود.

دانلود یکجا ۵۴ ویدیو آموزشی

 

آموزش گیتار جلسه نوزدهم

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه نوزدهم

 

 • این قسمت دارای ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۳۷۵ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه نوزدهم را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ در راه یادگیری گیتار، با عشق و علاقه تمرین کردن بسیار اهمیت دارد. برای تمرینات تقویتی این جلسه که به رایگان تقدیمتان شد بایستی ارزش بسیار زیادی قائل شوید و بسیار زیاد تکرارشان کنید و کاملا اعتماد کنید که انجام آن ها برای پیشرفت انگشت های شما بسیار اثرگذار خواهد بود

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس