آموزش گیتار جلسه ۱۹

آموزش گیتار جلسه ۱۹

 

dl دانلود جلسه ۱۹ آموزش گیتار سبک پاپ با فرمت PDF

 

این جلسه کاملا رایگان می باشد

 

سلام

در جلسات اولیه گفتیم که قرار نیست هرچه رو به جلو میرویم، تمریناتِ جلسات سخت تر شوند. حتی در برخی از جلسات آینده آموزش ریتم هایی را خواهیم داشت که اجرای آن ها برای شما ساده تر از اجرای ریتم های چند جلسه قبلی است. چون که تا کنون انگشت های شما بر اثر تمرین، به مرحله ای رسیده اند که آمادگی اجرای برخی از تکنیک هایی که تا به حال کار نکرده اند را نیز دارا می باشند. اما اینطور هم نیست که هرچه رو به جلو میرویم کار آسان تر شود! یک نوع تعادل و رابطه در میان تمریناتِ جلسات برقرار است که طراحی مهندسی خود را دارد.

 

به این جلسه به چشم یک جلسۀ کمکی برای افزایش سرعت و قدرت در تعویض آکوردها نگاه کنید

 

آموزش گیتار جلسه 19

 

در راه یادگیری گیتار، با عشق و علاقه تمرین کردن بسیار اهمیت دارد. برای اینگونه تمرینات که در انتهای این جلسه دریافت خواهید کرد بایستی ارزش بسیار زیادی قائل شوید و بسیار زیاد تکرارشان کنید و کاملا اعتماد کنید که انجام آن ها برای پیشرفت انگشت های شما بسیار اثرگذار خواهد بود.

 

هنرجویان گرامی، لطفاً موقع تمرین، به نکاتی که در جلسه قبلی درباره تعویض آکوردها گفتیم توجه کنید

 

تمرینات این جلسه

ویدیوهای آموزشی زیر را دانلود کرده و مانند آنچه که در آن ها مشاهده می فرمایید تمرینات را انجام دهید و بارها تکرارشان کنید.

 

dl لینک دانلود ویدیوهای آموزشی جلسه ۱۹ بصورت یکجا

حجم فایل » ۲۱۴ مگابایت
تعداد ویدیوها » ۵۴ عدد

پایان تمرینات این جلسه

 

صحبت پایانی

هنرجویان محترم. بنده می دانم که شما به محض دیدنِ این ویدیوها، از همان ابتدا بهتر از استاد، تمرینات را اجرا می کنید. اما برای اینکه در کارتان پیشرفتِ بیشتری داشته باشید، خواهش می کنم ساده از این تمرینات نگذرید و بسیار زیاد تکرارشان کنید.

تا جلسه آینده بدرود …

 

آموزش گیتار جلسه 19

 


پایان جلسه ۱۹ آموزش گیتار


 

« جلسه بعدی | جلسه قبلی »

 

آموزش گیتار جلسه ۱۹

مدرس » نادر محمدی

پشتیبانی از طریق تلگرام » ۰۹۳۸۷۵۰۲۵۲۵