جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۲۰

آموزش گیتار جلسه بیستم

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. تمرین ریتم ۶/۸ شاد
 3. تمرین تعویض آکوردهای G#m و #F و E
 4. تمرین تعویض آکوردهای G#m و E همراه با ریتم ۶/۸ شاد
 5. تمرین نوازندگی و خوانندگی بدون ریتم
 6. تمرین نوازندگی و خوانندگی با ریتم ۶/۸ شاد

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه بیستم (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

ابتدا به شما هنرجویان عزیز تبریک عرض می کنم که به این مرحله از نوازندگی گیتار رسیده اید. این جلسه، پایان ترم دوم از مجموعه آموزش گیتار سبک پاپ «تاروس» است. شما که به این سطح از نوازندگی گیتار رسیده اید حیف است که ادامه ندهید. اما خواهشاً لطفاً چند مرتبه از جلسه اول شروع کنید و تمرینات و مطالب را مرور کنید، سپس به ترم بعدی مراجعه کنید 

در این جلسه آموزش یکی از پرکاربردترین ریتم های ۶/۸ را داریم که به ریتم ۶/۸ شاد معروف است و یکی از بهترین آهنگ های مهدی مقدم را توسط آن کار می کنیم. (ریتم ۶/۸ شاد دارای انواع مختلفی می باشد)

 

آموزش گیتار جلسه بیستم

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه بیستم

 

 • این قسمت دارای ۵ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۸۴ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۵ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه بیستم را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ در طول این مدت انقدر ویدیو و کامنت های خوب از طرف شما هنرجویان گرانقدر دریافت کرده ام که با وجود آن ها می توان گفت در بهترین دوران زندگی ام هستم. از خدای مهربان برای تک تک شما آرامش می طلبم. به همدیگر عشق بورزید و پیروز باشید

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس