جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۲۱

آموزش گیتار جلسه ۲۱

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. تکنیک راسگوادو
 3. خُرد کردن ریتم
 4. تمرین تکنیک راسگوادو
 5. تمرین تکنیک راسگوادو + یک ضربه اضافه برای همراهی
 6. تمرین ریتم ۶/۸ شرقی
 7. تمرین خُرد کردن ریتم ۶/۸ شرقی بر روی تعویض آکوردهای Em و Am و Dm سردسته
 8. تمرین خُرد کردن ریتم ۶/۸ شرقی بر روی تعویض آکوردهای G#m و #G و Fm باره
 9. تمرین نوازندگی و خوانندگی یک آهنگ شمالی همراه با ریتم ۶/۸ شرقی

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه ۲۱ (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

هنرجویانِ عزیز خوشحالم که ترم دوم را با موفقیت به پایان رسانده اید و وارد ترم سوم آموزش گیتار سبک پاپ شده اید. در طول این مدت حتما تجربه هایی کسب کرده اید که مثلا تمرین تاثیر زیادی در پیشرفت انگشت ها دارد و یا با پشتکار از پس یکسری تمریناتِ نسبتا دشوار بر آمدن ارزشش را دارد. از این پس نیز با اراده، حوصله و انرژی فراوان پیش به سوی موفقیت ادامه دهید.

 

تکنیک راسگوادو گیتار

در برخی از ریتم های گیتار برای تزئین بخشیدن به ریتم ها از تکنیک زیبای راسگوادو استفاده شده است که شامل ضربات پی در پی و سریع رو به پایین با انگشتان دست راست به ترتیب از انگشت کوچک تا انگشت اشاره می باشد.

تکنیک راسگوادو از حالت های مختلفی برای اجرا تشکیل می شود. این تکنیک از تکنیک های بسیار زیبای سبک فلامنکو است که به دلیل محبوبیتِ این تکنیک، تعدادی از حالت های آن را برای تزئین بخشیدن به آهنگ ها در سبک پاپ نیز به کار می برند. (در تمرینات عملی دقیقا می آموزید که تکنیک راسگوادو چطور بر روی سیم های گیتار اجرا می شود)

 

خُرد کردن ریتم

خرد کردن ریتم یعنی یک میزان ریتم را بصورت کامل بر روی یک آکورد اجرا نمی کنیم، بلکه یک میزان ریتم را بر روی دو یا چند آکورد به اجرا در می آوریم. (در تمرینات عملی کاملا شفاف درک خواهید کرد که خرد کردن ریتم بر روی آکوردها چگونه اجرا می شود)

 

آموزش گیتار جلسه 21

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه ۲۱

 

 • این قسمت دارای ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۴۰ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۶ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۶۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه ۲۱ را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ شاد باشید و شادی را به اطرافیان خود نیز هدیه کنید 

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس