جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۲۵

آموزش گیتار جلسه ۲۵

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. تمرین ریتم ۶/۸ شاد نوع دوم
 3. پاساژ چیست؟
 4. تمرین پاساژ ۶/۸ برای ریتم ۶/۸ شاد نوع دوم
 5. تمرین ریتم ۶/۸ شاد نوع دوم با همراهی پاساژ ۶/۸
 6. تمرین نوازندگی و خوانندگی با ریتم ۶/۸ شاد نوع دوم و پاساژ ۶/۸

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه ۲۵ (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

ریتم ۶/۸ شاد دارای انواع مختلفی است و هر کدام دارای جذابیت خاصی هستند و برای اجرا در جمع های دوستانه و جمع های شلوغ که نیاز به آهنگ های شاد هست بسیار عالی هستند. در جلسه بیستم با یکی از انواع این ریتم آشنا شدیم. در اینجا با نوعی دیگر از ریتم ۶/۸ شاد آشنا می شویم.

 

پاساژ چیست؟

پاساژ یکی از تکنیک های بسیار جذاب گیتار است که برای ایجاد تنوع در اجراها از آن استفاده می کنیم تا اجراهای ما از حالت یکنواختی درآید. هر ریتم پاساژ مربوط به خودش را دارد. مثلا برای اجرای ریتم های ۶/۸ از پاساژهای ۶/۸ استفاده می کنیم. یا برای اجرای ریتم های ۴/۴ از پاساژهای ۴/۴ استفاده می کنیم. (در تمرینات این جلسه با یکی از پاساژهای ۶/۸ آشنا می شوید و در اجرا نیز از آن استفاده می کنیم که کاربرد آن نیز به دستتان بیاید)

 

آموزش گیتار جلسه 25

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه ۲۵

 

 • این قسمت دارای ۴ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۵۴ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۴ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۶۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه ۲۵ را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ دوستان بنده نسبت به ریتم ها و تکنیک هایی که کار می کنیم، همیشه سعی می کنم آهنگ هایی را برای تمرین انتخاب کنم که با سلیقه همگی سازگار باشد. اگر در این مورد موفق نبوده ام عذرخواهی می کنم و لطفا عذرخواهی بنده را پذیرا باشید. همچنین خودتان نیز با تکنیک هایی (آکوردها، ریتم ها، آرپژها، پاساژها و …) که تا کنون آموخته اید می توانید آکورد آهنگ های مورد نظر خود را با جستوجو در گوگل پیدا و تمرین کنید و در نهایت به اجرا درآورید. حالِ خوبِ شما آرزوی بنده است 

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس