جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۲۹

آموزش گیتار جلسه ۲۹

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. تمرین ریتم ۶/۸ بندری (بندر عباسی)
  3. تمرین تکنیک پاساژ خف برای ریتم ۶/۸ بندری (بندر عباسی)
  4. تمرین اجرای آهنگی بندری از ناصر عبداللهی

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه ۲۹ (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

حتما می دانید یکی از معروف ترین ریتم هایی که در گیتار وجود دارد، ریتم ۶/۸ بندری است. دقت داشته باشید که به صدای این ریتم بسیار زیاد بایستی گوش کنید تا صدای ریتم ملکه ی ذهن شما شود، سپس با توجه به ضرباتی که خواهید آموخت، این ریتم را تمرین و اجرا کنید.

یادآوری می کنم نیاز است که ریتم ها را به تعداد دفعات خیلی زیادی تکرار کنید تا ریتم ها خیلی خوب در ذهن و انگشت های شما جای گیرند.

 

آموزش گیتار جلسه 29

 

  • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه ۲۹

 

  • این قسمت دارای ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۱۰۵ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

  • با احترام، لینک دانلود ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۶۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

  • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

  • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه ۲۹ را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

∗ در هنگام خوانندگی نیاز نیست دقیقا مثل خواننده اصلی بخوانید و تقلید صدا داشته باشید. فقط سعی کنید بین خواندنِ شما و آکوردها و ریتم هماهنگی برقرار باشد 

∗ در هنگام تعویض آکوردها، برای اینکه سرعت تعویض آکوردهای شما بالاتر برود و کار برای شما راحت تر شود، می توانید در ضرب آخر و یا دو ضرب آخر ریتم انگشت ها را از روی آکورد برداشته و اجازه دهید ضرب آخر و یا دو ضرب آخر ریتم بر روی سیم های آزاد زده شوند. این کار باعث می شود انگشت ها زمان بیشتری داشته باشند تا برای گرفتنِ آکورد بعدی آماده شوند و در نتیجه سرعت تعویض آکورد بالاتری خواهید داشت 

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس