جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۳۰

آموزش گیتار جلسه ۳۰

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

  • فهرست

  1. مقدمه
  2. تمرین ریتم ۶/۸ اسپانیایی (اسپانیش)
  3. تمرین اجرای یک آهنگ “تولد” بسیار زیبا

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه ۳۰ (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

ریتم ۶/۸ اسپانیایی یکی از زیباترین ریتم های ۶/۸ گیتار است که توسط آن میتوان اجراهای خاصی داشت و در وجود اطرافیان شوق دست زدن ایجاد کرد اما این ریتم نسبت به ریتم هایی که تا کنون آموخته اید، نیاز به تمرین بیشتری دارد. توسط این ریتم، بسیاری از آهنگ های اسپانیایی و ایرانی که با ریتم ۶/۸ هستند را میتوان به زیبایی به اجرا درآورد.

 

آموزش گیتار جلسه 30

 

  • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه ۳۰

 

  • این قسمت دارای ۲ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۶۹ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

  • با احترام، لینک دانلود ۲ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۶۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

  • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

  • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با  پشتیبانی سایت تاروس  تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه ۳۰ را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

پایان ترم سوم آموزش گیتار سبک پاپ

∗ ابتدا به شما هنرجویان عزیز تبریک عرض می کنم که به این مرحله از نوازندگی گیتار رسیده اید. این جلسه پایان ترم سوم آموزش گیتار سبک پاپ است. شما که به این سطح از نوازندگی گیتار رسیده اید به نظر بنده حیف است که ادامه ندهید. اما خواهشاً لطفاً چند مرتبه از جلسه اول شروع کنید و تمرینات و مطالب را مرور کنید، سپس ادامه دهید 

 

∗ مجدد به اطلاع شما هنرجویان گرامی برسانم که بایستی حداقل یک هفته هر روز روزی چند ساعت ریتم ۶/۸ اسپانیایی را تمرین کنید تا بتوانید از آن در آهنگ ها استفاده کنید. در روزهای اولیه طبیعی است که نتوانید این ریتم را درست به اجرا درآورید، زیرا که نیاز است این ریتم را به تعداد دفعات خیلی زیاد تکرار کنید تا ذهن و انگشت های شما در اجرای این ریتم با شما همکاری کنند 

 

∗ دوستان در پشت صحنه هر کدام از این جلسات آموزشی که مشاهده می فرمایید، داستان هایی وجود داشته که در صورتی که هر کدام از شما اگر شاهد آن ها بودید، قطعا نگاهتان به گیتار تغییر میکرد و بیشتر از آنچه که الان تمرین می کنید تمرین می کردید. همانطور که بنده با عشق و علاقه فراوان در حال ساخت و ارائه این مجموعه هستم، از شما هنرجویان گرانقدر نیز توقع دارم که حتما خیلی خوب تمرین کنید و با رسیدن به موفقیتتون، بنده رو به آرزوم برسونید. شاد و موفق باشید 

تا جلسه آینده بدرود

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس