جلسات آموزش گیتار و خوانندگی »

اطلاعات تماس با پشتیبانی تاروس »

مشاهده نماد اعتماد پرداخت تاروس »

مشاهده پیج اینستاگرام تاروس »

آموزش گیتار جلسه ۳۳

آموزش گیتار جلسه ۳۳

 

نویسنده و مدرس: نادر محمدی

منبع: تاروس

پشتیبانی: ” مشاهده اطلاعات تماس “

 

 • فهرست

 1. مقدمه
 2. تمرین ریتم ۶/۸ ایرونی (قِردار) نوع دوم
 3. تمرین شکل جدیدی از آکوردهای باره
 4. تمرین تعویض آکوردهای C و Dm باره
 5. تمرین نوازندگی و خوانندگی
 6. صحبت پایانی و چهار نکته ی مهم

 


دانلود یکجا آموزش گیتار جلسه ۳۳ (PDF)

(اگه لینک دانلود براتون بالا نیومد، لطفا صفحه رو رفرش کنید. متشکرم)


 

مقدمه

درود بر شما همراهان گرامی

امیدوارم انگشت های شما در گرفتن و تعویض آکوردهای باره که تا کنون داشتیم به توانایی رسیده باشند. در این جلسه شکل دیگری از آکوردهای باره را معرفی و تمرین می کنیم و همچنین تمرین یک آهنگ دوست داشتی از کارهای داریوش را داریم.

همانطور که می دانید، معمولا زمانی که می خواهیم در جمع های دوستانه آهنگی اجرا کنیم، دوستان ما آهنگ هایی درخواست دارند که ابتدا اینکه ریتم های شادی داشته باشند. و بعد اینکه آهنگی باشد که خودشان نیز بتوانند با شما همخوانی کنند. آهنگِ این جلسه برای این منظور بسیار عالی است.

 

آموزش گیتار جلسه 33

 

 • دریافت تمرینات عملی آموزش گیتار جلسه ۳۳

 

 • این قسمت دارای ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی با حجم ۷۰ مگابایت می باشد. (در ابتدای صفحه توضیح داده شده است که از چه تمریناتی برای این قسمت استفاده کردیم)

 

 • با احترام، لینک دانلود ۳ ویدیو آموزشی و ۱ فایل PDF آموزشی این قسمت، پس از پرداخت مبلغ ۷۰۰۰ تومان، برای شما ظاهر می شود و همچنین بصورت اتوماتیک به ایمیل یا جیمیل (پست الکترونیکی) شما ارسال می گردد.

 

 • برای پرداخت آنلاین و دریافت اتوماتیک فایل های آموزشی این جلسه، لطفا بر روی دکمه “خرید” کلیک کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

 

خرید

 

 • همچنین امکان پرداخت بصورت کارت به کارت نیز وجود دارد و پس از پرداخت، فایل های آموزشی به واتس اپ یا تلگرام یا ایمیل (جیمیل) شما ارسال می شود. برای پرداخت بصورت کارت به کارت لطفا با « پشتیبانی سایت تاروس » تماس بگیرید.

 


توجه: خواهش دارم تمرینات آموزش گیتار جلسه ۳۳ را به اندازه کافی تکرار کنید، سپس ادامه دهید


 

صحبت پایانی آموزش گیتار جلسه ۳۳

∗ اکثر هنرجویانی که ویدیو از تمریناتشان ارسال می کنند، تمرینات را درست و خوب انجام می دهند و فقط به زمان و تمرین نیاز است که سرعتشان بالاتر رود. اما بعضی از هنرجویان مشاهده می شود که ریتم و خوانندگی آن ها با هم هماهنگی ندارد و به اصطلاح روی ریتم نمی خوانند.

لازم به ذکر است که:

۱ . حفظ کردنِ ترانه

شما ابتدا بایستی آهنگ را با جستوجو در گوگل دریافت کنید و بارها به آهنگ گوش کنید تا متن ترانه و طرز خواندن آن در ذهن شما بماند.

۲ . تکرار بسیار زیاد ریتم

دوم اینکه شما بایستی ریتم را به تعداد دفعات بسیار زیاد تکرار کنید و انقدر به ریتم تسلط داشته باشید تا در موقع اجرا، ضربات ریتم را کم یا زیاد نزنید و در اجرای سکوت ها دقیقا به اندازه کافی سکوت کنید.

۳ . تکرار بسیار زیاد آکوردها

سوم اینکه تعویض آکوردهای آهنگ را حفظ کنید و به اندازه کافی تمرین و تکرارشان کنید تا زمانی که قرار است آهنگ را کامل به اجرا درآورید، انگشت های شما برای تعویض آکوردها آمادگی داشته باشند.

۴ . اجرای آهنگ بدون ریتم

و اینکه چند مرتبه آهنگ را فقط با تعویض آکوردها و بدون ریتم بخوانید تا با قسمت های مختلف آهنگ آشنایی پیدا کنید، سپس با همراهی ریتم آهنگ را به اجرا درآورید.

 

حتما می دانید که انجام این مراحل به حوصله و صبوری زیادی نیاز دارد

تا جلسه آینده بدرود آموزش گیتار جلسه 32

صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار

 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس