صفحه اصلی و جلسات آموزش گیتار »


درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

همانطور که اطلاع دارید، عرق کردنِ بیش از حد کف دست ها، برای تمرین و نوازندگی گیتار مشکلاتی بوجود می آورد (البته نه مشکلات زیاد و جدی که مانع پیشرفت شما شود) اگر شما نیز از عرق کردنِ زیاد دست هایتان رنج می برید، افرادی که عرق کردن شدید کف دست ها را تجربه کرده اند و اکنون به درمان رسیده اند، می توانند راهنمای مناسبی برای شما باشند.

 

مطالبی که مشاهده می فرمایید، نظرات و پیشنهادات افرادی هستند که تعریق کف دست ها را تجربه کرده اند و اکثر آن ها به درمان رسیده اند

 

این پُست بروزرسانی می شود. برای دیدن نظرات بیشتر لطفا در زمانی دیگر مجدد به همین صفحه مراجعه فرمایید

 

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

 

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

 

درمان از طریق عمل جراحی

Comment منم شدیداً کف دست و پام عرق می کرد، همه راه ها رو امتحان کردم ولی جواب نداد.

در آخر رفتم پیش دکتر طولابی عمل جراحی کردم و کاملا خوب شدم.

 

درمان از طریق خاک

Comment بهترین راه برای بردن عرق خاک هست.

دقت کردین موقع گردگیری چقد دستتون خشک میشه؟

دست و پاتون رو با خاکِ تمیز و آفتاب خورده و نرم خاک مالی کنین قول میدم خوب میشه.

 

استفاده از دارو استرس

Comment من ۵ ساله دارو برای استرسم مصرف می کنم تو این ۵ سال تعریقم خوب شد. ولی الان که داروهامو کم کردم (قطع نکردم فقط کم کردم) بازم عرق کردنام شروع شده. این مریضی احتمالا تا آخر عمر با ما همراهه.

 

درمان از طریق عمل جراحی

Comment دوستان من دستم عرق شدیدی می کرد رفتم دکتر عمل کردم الان دستم خشکه.

عملشم راحت بود و با دستگاه انجام شد.

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

استفاده از دستگاه یونتوفورزیس

Comment سلام. من هم دستام خیلی عرق می کرد. رفتم دکتر گفت که یک دستگاهی هست که با جریان الکتریکی باعث توقف تعریق میشه. دستگاه یونتوفورزیس را برام نوشت که ۱۰ جلسه کار کنم. خانم دکتر مروج دکتر پوست بیمارستان شهدای تجریش دستگاه هم تو بیمارستان تو درمانگاه پوست داشتن. بعد از ۶ جلسه تعریقم کامل خشک شد که دیگه بقیشو نرفتم. الان دستام کامل خشکه. فقط هفته ای یک جلسه.

 

درمان از طریق عمل جراحی

Comment سلام من از بچگی تعریق شدید کف دست و پا داشتم تو سن ۲۷ سالگی بعد از اینکه دوران تحصیل رو به سختی گذروندم ده روز پیش توسط دکتر بهنام یزدانی بیمارستان شریعتی اصفهان عمل شدم خدا رو شکر راضیم واقعا خشکی دست خیلی لذت بخشه اعتماد به نفس آدم هم بالاتر میره. الان عرق جبرانی هم در قسمت شکم دارم که اصلا برام مهم نیست. هزینه عمل هم با بیمه تامین اجتماعی رایگان بود. فقط اینو بگم تنها راه خلاصی از تعریق دست عمل هست استفاده از دستگاه خسته کننده و موقتیه.

 

استفاده از محلول اومینیوم کلرید ۲%

Comment سلام دوستان من چندین سال بود که کف دست و پاهام عرق میکردن. اونقدر تعریق شدید بود که نمی تونستم با هیچ چیزی کنترلش کنم. چند روز پیش با اینکه اصلا امیدی نداشتم از داروخونه محلول اومینیوم کلرید ۲% رو گرفتم و بعد از ۲ شب استفاده کردن کاملا عرق کف دست و پاهام قطع شد. پیشنهاد می کنم امتحان کنین. احساس فوق العاده ایه خشکی دست بعد از اون همه سال اذیت شدن.

 

استفاده از دستگاه یونتوفورز خانگی

Comment سلام من هم مثل همه ی شما دستم به شدت عرق می کرد دستگاه یونتوفورز خانگی رو ساختم و طی ۶ جلسه استفاده نتیجه گرفتم البته بعضی افراد باید تا ۱۵ جلسه استفاده کنند در هر صورت الان هفته ای یک بار از دستگاه استفاده می کنم دائمی نیست ولی از تعریق بهتره.

 

درمان از طریق عمل جراحی

Comment با سلام من رضا هستم ٣٨ سالمه و از بچگی دست و پاهام شدیداً عرق میکنه و الان تازه متوجه شدم از طریق عمل جراحی معالجه میشه از دوستانی که تو روند این عمل قرار گرفتن تقاضا می کنم تجربه خودشونو بگن از صمیم قلب پیشاپیش ممنونم.

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

درمان از راه حجامت

Comment تو رو خدا راه حل درست به مردم بدید چرا مردم رو اذیت میکنید.

من راه حل درست رو میدونم و تجربه دارم چیکار باید کرد.

به مردم شریف عرض میکنم فقط برای درمان باید حجامت کنید.

 

تنظیم ساعت خوابی

Comment سلام. من راه تنظیم ساعت خوابی رو امتحان کردم نتیجه گرفتم. به نظرم تنظیم ساعت خواب که شب زودتر مثلا ۹ و نیم بخوابید و صبح ۶ و نیم بیدار بشید خیلی عالیه. من بیش از حد تعریق داشتم با این راه فعلا درمان شدم امتحان کنید.

 

درمان گیاهی + حجامت

Comment گیاهانی مانند، مازو، گلنار، جفت بلوط و گل ارمنی را پودر می کنیم و با ته نشین آبغوره که به آن سرد آبغوره میگویند مخلوط می کنیم و به صورت خمیر در آمده و به مدت زمان شب تا صبح، هنگام خواب بودن روی دست ها می گذاریم. حجامت را تکرار کنید تا درمان کامل شوید.

 

مشکل ژنتیکی است

Comment من فکر میکنم این مشکل درونیه و احتمالا یه چیز بدن کم یا زیاد هست یا مربوط به ژنتیکه چون هر وقت تعریق کف دست کم میشه تعریق به قسمت های دیگه ی بدن میره که در هر صورت باید اون تعریق قبلی رو داشته باشیم.

 

استفاده از دستگاه یونتوفورز

Comment سلام من از دستگاه یونتوفورز استفاده کردم جواب میده باورم نمیشههههه ولی بهتره دستگاه رو خانگی بسازید.

درمان عرق کردن کف دست برای تمرین گیتار

این پُست بروزرسانی می شود. برای دیدن نظرات بیشتر لطفا در زمانی دیگر مجدد به همین صفحه مراجعه فرمایید

 

جمع آوری دیدگاه ها » تاروس
www.taroos.com