برو به صفحه اصلی تاروس »

معرفی سبک های گیتار

معرفی سبک های گیتار

 


منبع: تاروس

پشتیبانی: ⇐ مشاهده اطلاعات تماس


 

معرفی سبک های گیتار – مقدمه

بهتر است قبل از شروع آموزش گیتار ابتدا ببینید به کدام سبک علاقه دارید و مطالعه کنید که کدام سبک مناسب روحیه شماست. برای گیتاریست شدن ابتدا لازم است که سبک های گیتار را بشناسید. در این مطلب از تاروس با سبک های مختلف گیتار آشنا می شوید.

 

معرفی سبک های گیتار

 

معرفی سبک های گیتار – ویدیو

گیتار در سبک های مختلفی مثل سبک های کلاسیک، پاپ، فلامنکو، راک، متال، جاز، کانتری و … نواخته می شود که معملاً به دو شیوه فینگر استایل (نوازندگی با انگشت یا ناخن) و پیک استایل (نوازندگی با پیک یا مضراب) در نواختن استفاده می کنند.

در اینجا یک ویدیو برای شما آماده کردیم که در آن سبک های مختلف گیتار را توضیح می دهیم. بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ویدیو برای شما باز شود و سپس تمامی اسلایدها را با دقت مشاهده بفرمایید.

 


مشاهده ویدیو معرفی سبک های گیتار


 

در صورتی که شما یکی از سبک های گیتار را بیاموزید و تقریبا تا سطح نیمه حرفه ای ادامه دهید، اگر به اندازه کافی تمرین داشته باشید انگشت های شما به آمادگی لازم رسیده و برای ورود به دیگر سبک ها کار برای شما ساده تر می شود.

 

لیست برخی از سبک های اصلی موسیقی و گیتار

 1. پاپ
 2. سنتی
 3. کلاسیک
 4. راک
 5. رپ و هیپ هاپ
 6. ریتم اند بلوز (آر اند بی)
 7. جاز
 8. متال
 9. بلوز
 10. کانتری (روستایی آمریکایی)
 11. امپرسیونیسم
 12. رمانتیک
 13. باروک
 14. مینی مال
 15. سوینگ
 16. رگتایم
 17. پانک
 18. الکترونیکا
 19. نغمه ای
 20. رگه و داب
 21. بوسانوا
 22. اکسپریمنتالس

 

محبوبیت سبک پاپ

نوازندگی سبک پاپ گیتار در واقع از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار است و به جرئت می توان این سبک را به عنوان پرطرفدارترین سبک گیتار و موسیقی معرفی کرد. سبک پاپ معمولا با خوانندگی همراه است.

 


پیشنهادی  دانلود یکجا مجموعه کامل آموزش گیتار سبک پاپ (نوازندگی همراه با خوانندگی)پیشنهادی دانلود رایگان و یکجا مجموعه کامل آموزش خوانندگی سبک پاپ (خوانندگی عمومی)


 

♥ موفقیت شما آرزوی قلبی ما است ∴ تاروس ♥

 

حمایت لینکی از سایت تاروس